ما که هستیم

گروه صنعتی پردیس نیـر فعال در تولید کفش، کیف و پوشاک اسپورت. نشانی وب‌سایت ما: https://tetis.co.ir.

حریم خصوصی

در وب سایت تتیس شما برای ثبت نام و ارسال نظر برای محصولات و یا دیگر بخش های سایت نیاز است شما اطلاعات خود را شامل نام، ایمیل و شماره موبایل وارد کنید و این اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر و امن تر برای شما کارابران عزیز است.

تمام فعالیت های تتیس بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و مبتنی بر قوانین دیجیتال مارکتینگ می باشد.

درج اطلاعات در وب سایت به معنای تایید آنها توسط مشتری بوده و چون برای ارسال کالا یا ارائه خدمات از این اطلاعات استفاده می شود، مشتری حق هیچگونه اعتراض برای مغایرت این اطلاعات ندارد.

هیچ گونه استفاده ای خارج از محدوده ی شرکت از هیچ کدام از اطلاعات مشتریان صورت نمی پذیرد.

مجموعه تتیس اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

تتیس برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که تتیس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی تتیس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و تتیس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های تتیس ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

ما در تتیس تمام تلاش خود را میکنیم تا تمام اطلاعات شما به صورت محرمانه پیش ما نگه داری شود و بهترین تجربه استفاده از خدمات آنلاین را به شم بدهیم.